Sutaina wielofunkcyjny stojak na długopisy
Cena katalogowa (netto): 51.99zł
Farina multi tool / brelok
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Hemverk multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
AP733336
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mulit tool ze stali nierdzewnej z drewnianą rączką i 7 funkcjami. Z metalowym kółkiem na klucze.
od 18.53zł
netto
Cena katalogowa:
21.80zł
Dostępne od ręki: 2 280 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 35×70×15 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 28×32.5×18 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.