HeXmas Eco personalizowany kalendarz adwentowy
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
CreaStick Combo B Eco personalizowany notatnik z kartkami samoprzylepnymi
Cena katalogowa (netto): 9.28zł
CreaStick Combo A Eco personalizowany notatnik z kartkami samoprzylepnymi
AP716507
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany notatnik z samoprzylepnymi karteczkami z okładką z papieru kraft z recyklingu. Zawiera karteczki samoprzylepne z papieru makulaturowego w 2 rozmiarach (50 arkuszy 100×75 mm, 25 arkuszy 50×75 mm) i 100 plastikowych znaczników do stron w 5 różnych kolorach (44×12 mm). Cena obejmuje nadruk full kolor na okładce zewnętrznej. Min. ilość: 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 100×75×9 mm |
| Waga produktu | 48 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.