Taleggio zestaw do serów
Cena katalogowa (netto): 20.12zł
Kerala zestaw - solniczka i pieprzniczka
Cena katalogowa (netto): 23.03zł
Eddy zestaw narzędzi rowerowych
AP808039
Cena katalogowa (netto): 13.19zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw naprawczy do rowerów w przezroczystym plastikowym etui z PP. Zawiera klucz imbusowy i zestaw do naprawy przebitych opon (2 łyżki do opon, tarkę, klej, 2 kapturki na zawory, 2 rurki na zawory i 5 łatek na opony).
Ilość Cena netto |
7751 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 110×85×28 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 160 |
| Wymiary kartonu (cm) | 59×37×24 cm |
| Kod celny | 8206000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Eddy zestaw narzędzi rowerowych - transparentny | |
| 2026-05-06 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100817 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15958 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
225930 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
43968 | 6000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
11953 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.