Surge ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Onebreeze personalizowany wachlarz
Cena katalogowa (netto): 3.35zł
Dullux zestaw lampek rowerowych
AP722423
Cena katalogowa (netto): 14.53zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
2-częściowy zestaw lampek rowerowych w plastikowej etui PP. Zawiera 1 białą i 1 czerwoną diodę LED z elastycznymi paskami i 2 trybami świecenia. Z 2 bateriami guzikowymi.
Ilość Cena netto |
8783 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 94×21×45 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53.5×25×24 cm |
| Kod celny | 8512100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Dullux zestaw lampek rowerowych - biały | |
| 2026-05-06 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
41835 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
574864 | 410000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
159335 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
11953 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.