Molokai karafka na wodę
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
Grobina szklany kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 29.63zł
Molokai XL karafka na wodę
AP800460
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Karafka na wodę ze szkła borokrzemowego z pokrywką z korka, 1000 ml. Nadaje się zarówno do zimnych, jak i gorących napojów,
od 27.55zł
netto
Cena katalogowa:
35.78zł
Dostępne od ręki: 298 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Wymiar produktu | ø84×260 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×39.5×57 cm |
| Kod celny | 7013990090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Molokai XL karafka na wodę - transparentny | |
| 2026-09-25 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.