Sullery zestaw sztućców
Cena katalogowa (netto): 25.16zł
Garrya zestaw długopisów
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Coleman zestaw koktailowy
AP722196
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do koktajli ze stali nierdzewnej z shakerem 550 ml, miarką i sitkiem do koktajli.
od 49.93zł
netto
Cena katalogowa:
64.84zł
Dostępne od ręki: 514 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 130×210×90 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×22×42 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Coleman zestaw koktailowy - srebrny | |
| 2026-06-05 | 1500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.