Dulloo brelok/uchwyt na telefon
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
GlasSip słomka/zestaw słomek
Cena katalogowa (netto): 3.89zł
Famboo butelka RPET
AP721945
Cena katalogowa (netto): 14.53zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka RPET z bambusową zakrętką, 600 ml. Nie zawiera BPA. Nie nadaje się do napojów gazowanych.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4449 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø70×208 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 74.5×38×22.5 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Famboo butelka RPET - naturalny | |
| 2026-09-21 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.