Ninja RPET personalizowany pokrowiec na parasol
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
SuboCushion M personalizowana poszewka na poduszkę
Cena katalogowa (netto): 76.58zł
Subdal RPET medal
AP718989
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany, akrylowy medal z epoxy domingiem. Z sublimacyjną smyczą z RPET. Cena zawiera sublimację i epoxy doming. Min. ilość: 100szt.
od 12.48zł
netto
Cena katalogowa:
16.21zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø70×500 mm |
| Waga produktu | 18 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.