Immermor Creative gra pamięciowa
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
MasCase etui na maseczkę
Cena katalogowa (netto): 1.33zł
EarSave Creative regulator długości gumek do maseczek na twarz
AP718390
Cena katalogowa (netto): 1.56zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany regulator długości gumek do maseczek, wykonany z tworzywa PP, z nadrukiem full kolor. Stosowany do unikania nacisku na uszy spowodowanego przez gumki maseczek. Z 3 opcjami przedłużenia: 8, 11 i 14 cm. W uniwersalnym rozmiarze dla dorosłych. Cena zawiera nadruk UV-LED. Min. ilość zamówienia: 250 szt.
Ilość Cena netto |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 170×30 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 4000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
82447 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
11953 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.