Koruku kabel USB do ładowania
Cena katalogowa (netto): 17.33zł
Odile bambusowa szczotka do włosów
Cena katalogowa (netto): 13.91zł
Nordeer pluszowy renifer RPET
AP800739
Cena katalogowa (netto): 33.66zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Świąteczny pluszowy renifer z RPET z szalikiem. Z papierową zawieszką pod nadruk umieszczoną na uchu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2225 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 121.25 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 80 |
| Wymiary kartonu (cm) | 63×45×58 cm |
| Kod celny | 9503004100 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.