Center długopis
Cena katalogowa (netto): 26.83zł
Daytona szklany blok
Cena katalogowa (netto): 32.76zł
Lorient B plecak
AP819016
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z wieloma zapinanymi przegrodami, wzmocnioną kieszenią na laptop, plecami i paskami. Materiał dwuwarstwowy poliester 420D. Produkt marki Andre Philippe.
od 113.82zł
netto
Cena katalogowa:
133.91zł
Dostępne od ręki: 111 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | 420D poliester |
| Wymiar produktu | 300×165×450 mm |
| Waga produktu | 1200 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×43×60 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.