Rhodes Plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 53.66zł
Glinkap Długopis żelowy RABS
Cena katalogowa (netto): 1.30zł
Honnold Plecak RPET
AP800781-06A
Cena katalogowa (netto): 58.70zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wodoodporny plecak z materiału RPET z główną komorą zapinaną na zamek, wyściełaną przegrodą na laptopa (13″), dolną komorą zapinaną na zamek i ukrytą kieszenią boczną. Z wyściełanymi plecami i szelkami. Wykonany z poliestru RPET 600D powlekanego poliuretanem, z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 300×480×200 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36×51×50 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Honnold Plecak RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-04-28 | 20 |
| 2026-04-30 | 1000 |
| 2026-05-05 | 980 |
| Honnold Plecak RPET - zielony | |
| 2026-05-05 | 1000 |
| 2026-05-05 | 1000 |
| Honnold Plecak RPET - czarny | |
| 2026-05-05 | 985 |
| 2026-05-05 | 1000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.