Chargelight Tone latarka akumulatorowa z recyklingowanego aluminium
Cena katalogowa (netto): 17.66zł
ShineKey Orb Brelok RPU
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
ShineKey Rect Brelok RPU
AP800196-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Prostokątny brelok z recyklingowanej skóry PU z metalowym kółkiem i stalową płytką z logo, z gumowanym wykończeniem. Ze specjalną powłoką do lustrzanego grawerowania laserowego.
od 3.62zł
netto
Cena katalogowa:
4.70zł
Dostępne od ręki: 2 649 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | brązowy, ciemnoniebieski, czarny, czerwony |
|---|---|
| Materiał | Skóry PU z recyklingu |
| Wymiar produktu | 40×77×2 mm |
| Waga produktu | 13 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×30×20 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.