Dropex worek ze sznurkami z bawełny z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 8.72zł
Velofon Torba na telefon komórkowy do roweru RPET
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
Delta Naszyjnik z identyfikatorem / nieśmiertelnik
AP800090-10
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Nieśmiertelnik z recyklingowanego aluminium z naszyjnikiem w formie łańcuszka z metalowych kulek.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
9029 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | 29×50×1 mm |
| Waga produktu | 8.3 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52×20×22 cm |
| Kod celny | 7616999099 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.