Westing Plecak twill RPET
Cena katalogowa (netto): 83.85zł
Recabak plecak z recyklingowanego płótna
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
Blakkan Back plecak z recyklingowanego płótna
AP800132-06
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z płótna z recyklingu z zapięciem na klamrę i kieszenią z przodu zapinaną na zamek, wykonany z miękkiej, recyklingowanej skóry PU. Z wyściełaną przegrodą na laptopa (15″), kieszeniami bocznymi, wyściełanym tyłem i paskami na ramię. Wykonany w 70% z bawełny z recyklingu i w 30% z poliestru RPET. Z charakterystyczną metką z bawełny z recyklingu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2885 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 260×560×140 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 68×47×42 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.