Rekan Duff torba sportowa z recyklingowanego płótna
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
Blakkan Back plecak z recyklingowanego płótna
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Westing Plecak twill RPET
AP800157-06A
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak RPET z komorą zapinaną na zamek, 2 kieszeniami z przodu zapinanymi na zamek, wyściełaną przegrodą na laptopa (15″) i siateczkowymi kieszeniami bocznymi. Z wyściełanym tyłem i szelkami, kieszenią antykradzieżową i paskiem do noszenia na wózku. Wykonany z poliestru RPET o splocie skośnym, z charakterystyczną metką RPET.
od 64.56zł
netto
Cena katalogowa:
83.85zł
Dostępne od ręki: 1 499 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 300×390×110 mm |
| Waga produktu | 363 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42×35×50 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.