Refelt Note A5 Notes z okładką z filcu RPET
Cena katalogowa (netto): 12.30zł
Woodify trofeum podświetlane
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
Coppet Notes RPET
AP808294-00
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes z okładką z poliestru RPET z naturalnym korkowym grzbietem i 80 kartkami w linie z papieru pochodzącego z recyklingu. Z zakładką, gumowym paskiem i uchwytem na długopis. Rozmiar A5.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1103 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, naturalny, szary |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 147×210×15 mm |
| Waga produktu | 234 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×33.5×25 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.