Koberg kubek
Cena katalogowa (netto): 17.33zł
Manabi kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 26.83zł
Matara Nera kubek
AP800598-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny wysokiej jakości z matowym czarnym wykończeniem na zewnątrz i błyszczącym kolorowym wykończeniem wewnątrz, 300 ml. W pudełku z papieru kraft.
od 13.86zł
netto
Cena katalogowa:
18.00zł
Dostępne od ręki: 6 887 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø90×85 mm |
| Waga produktu | 333.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×30.2×30.5 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Matara Nera kubek - żółty | |
| 2026-09-15 | 3024 |
| Matara Nera kubek - czerwony | |
| 2026-09-15 | 5004 |
| Matara Nera kubek - zielony | |
| 2026-07-02 | 3024 |
| 2026-09-15 | 3024 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.