Corpad Multi wielofunkcyjna podkładka pod mysz
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Knivsta koc świąteczny RPET
Cena katalogowa (netto): 63.97zł
Peppu Charge podkładka pod mysz z ładowarką indukcyjną
AP735514-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana podkładka pod mysz z przetworzonej skóry PU z wbudowaną bezprzewodową ładowarką (10 W) i funkcją uchwytu na telefon komórkowy. Z aksamitną, antypoślizgową podstawą. Zawiera kabel USB.
od 25.39zł
netto
Cena katalogowa:
32.98zł
Dostępne od ręki: 1 208 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | Skóry PU z recyklingu |
| Wymiar produktu | 205×88 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×27×18.5 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.