Resip butelka RPET
Cena katalogowa (netto): 9.95zł
Caturra Plus zestaw filiżanek do cappuccino
Cena katalogowa (netto): 55.34zł
Caturra zestaw filiżanek do espresso
AP800552-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości ceramiczny zestaw filiżanek do espresso składający się z 2 filiżanek i spodków. Z matowym wykończeniem na zewnątrz i błyszczącym wykończeniem wewnątrz. 85ml. W pudełku z papieru kraft.
od 37.45zł
netto
Cena katalogowa:
48.63zł
Dostępne od ręki: 1 140 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, naturalny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | 130×130×87 mm |
| Waga produktu | 458.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 24 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53.5×27.5×28 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Caturra zestaw filiżanek do espresso - biały | |
| 2026-07-02 | 3000 |
| 2026-09-23 | 3000 |
| Caturra zestaw filiżanek do espresso - czerwony | |
| 2026-07-02 | 2016 |
| Caturra zestaw filiżanek do espresso - ciemnoniebieski | |
| 2026-07-03 | 2016 |
| 2026-09-23 | 2016 |
| Caturra zestaw filiżanek do espresso - zielony | |
| 2026-07-02 | 2016 |
| Caturra zestaw filiżanek do espresso - czarny | |
| 2026-07-06 | 3000 |
| 2026-09-23 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.