Icatu kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Pacama kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 49.19zł
Icatu XL kubek termiczny
AP808115-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny o podwójnych ściankach, izolowany próżniowo ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, z bambusową podstawą i plastikową pokrywką do picia AS. 600ml.
od 36.11zł
netto
Cena katalogowa:
42.48zł
Dostępne od ręki: 3 092 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czarny, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø87×180 mm |
| Waga produktu | 276 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×47×41 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Icatu XL kubek termiczny - czarny | |
| 2026-06-22 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.