Komagu kubek
Cena katalogowa (netto): 25.16zł
Proteo poncho dla dzieci
Cena katalogowa (netto): 6.93zł
Maia kubek
AP800539-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości biały kubek ceramiczny z kolorowym wnętrzem, pojemność 340 ml. W pudełku z papieru kraft.
od 11.62zł
netto
Cena katalogowa:
15.09zł
Dostępne od ręki: 140 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno szary, czarny, czerwony, jasnoniebieski, limonkowy, niebieski, pomarańcz, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø81×99 mm |
| Waga produktu | 277.77778 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×27.1×35 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Maia kubek - jasnoniebieski | |
| 2026-08-26 | 3024 |
| Maia kubek - limonkowy | |
| 2026-08-26 | 3024 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.