Haney torba sportowa RPET
Cena katalogowa (netto): 30.75zł
Orlando zawieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
CreaWaist Compact personalizowana torba biodrowa / biodrówka
AP716710-01
Cena katalogowa (netto): 77.14zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana torba biodrowa z przegrodą zapinaną na zamek i przednią kieszenią, poliester 600D RPET. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni i charakterystyczną metką RPET. Min. ilość: 25 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 170×130×70 mm |
| Waga produktu | 72 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.