Trance Przezroczyste słuchawki bezprzewodowe RABS
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Mitim długopis do czyszczenia słuchawek
Cena katalogowa (netto): 6.68zł
Rofint słuchawki bezprzewodowe
AP734130-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczne, wykonane ze słomy pszenicznej, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki stereo (TWS) z funkcją zestawu głośnomówiącego w etui z ładowarką. W zestawie kabel USB do ładowarki.
od 58.26zł
netto
Cena katalogowa:
75.66zł
Dostępne od ręki: 24 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, naturalny, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 46×29×46 mm |
| Waga produktu | 32 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 30×40×20 cm |
| Kod celny | 8518300090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.