Renergy ładowarka indukcyjna RABS
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Rewolt ładowarka indukcyjna / uchwyt na telefon RABS
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
RaluHold magnetyczna ładowarka indukcyjna
AP864035-21
Cena katalogowa (netto): 41.37zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Magnetyczna, szybka ładowarka indukcyjna (15 W) z pierścieniem na telefon komórkowy z aluminium pochodzącego z recyklingu i obudową z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu. Kompatybilna z iPhonem® 12 lub nowszym. W zestawie kabel do ładowania USB-C.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1241 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø64×8 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37.5×54.5×27.5 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.