Nomia kubek
Cena katalogowa (netto): 17.24zł
Lollap torba biodrowa RPET
Cena katalogowa (netto): 16.49zł
Harriot plecak RPET
AP733990-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak RPET z komorą zapinaną na zamek i przednią kieszenią, bocznymi kieszeniami z siateczki, wyściełanymi plecami i szelkami. Poliester 600D RPET z charakterystyczną metką RPET.
od 28.03zł
netto
Cena katalogowa:
32.98zł
Dostępne od ręki: 1 393 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 300×450×140 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 60×48×34 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Harriot plecak RPET - czarny | |
| 2026-07-27 | 3000 |
| Harriot plecak RPET - niebieski | |
| 2026-07-27 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.