Tapyrus długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 0.95zł
Vamio shaker do koktajli
Cena katalogowa (netto): 53.41zł
Busse miarka barmańska / kieliszek barmański
AP733899-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kieliszek barmański ze stali nierdzewnej do pomiaru 1 lub 1/2 uncji.
od 8.57zł
netto
Cena katalogowa:
11.13zł
Dostępne od ręki: 10 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø35×90 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 56×30×56 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.