Visikey brelok odblaskowy
Cena katalogowa (netto): 2.52zł
Borrox świeca / świeczka
Cena katalogowa (netto): 24.48zł
Amalfi wiatrak
AP734233-D
Cena katalogowa (netto): 7.27zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wiatrak ręczny z dekoracją w kształcie owocu, tworzywo ABS.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
7033 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | wielokolorowy |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 70×135×35 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×30×69 cm |
| Kod celny | 8414592590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.