Watton multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
Cena katalogowa (netto): 31.86zł
Galloway scyzoryk
Cena katalogowa (netto): 31.86zł
Angus scyzoryk
AP808105-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Cały czarny scyzoryk ze stali nierdzewnej z aluminiową rączką, karabińczykiem i blokadą zabezpieczającą.
od 16.35zł
netto
Cena katalogowa:
21.24zł
Dostępne od ręki: 1 147 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 32×101×13 mm |
| Waga produktu | 78 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 23×18×17 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Angus scyzoryk - czarny | |
| 2026-08-25 | 3000 |
| 2026-09-15 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.