Gorner Plus scyzoryk
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Watton multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
Cena katalogowa (netto): 31.86zł
Breithorn scyzoryk
AP808103-05
Cena katalogowa (netto): 16.77zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Scyzoryk ze stali nierdzewnej z 12 funkcjami i aluminiową rączką.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1696 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 30×101×15 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 25×17×23.5 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.