Chard zestaw kabli USB do ładowania
Cena katalogowa (netto): 22.13zł
Mekens ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 41.17zł
Surum power bank
AP733392-00
Cena katalogowa (netto): 88.32zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Power bank USB w ekologicznej obudowie z tworzywa sztucznego ze słomy pszenicznej z wbudowaną ładowarką solarną i baterią 5000 mAh. Z 2 portami ładowania USB i 1 portem USB-C. Port wejściowy USB-C.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1870 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 74×113×20 mm |
| Waga produktu | 148 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43.7×14×30 cm |
| Kod celny | 8507600090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.