Vantaa koc flanelowy RPET
Cena katalogowa (netto): 69.32zł
Ralager otwieracz do butelek
Cena katalogowa (netto): 2.24zł
Kasaboo parasol RPET
AP808417-07
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
W pełni automatyczny (otwieranie/zamykanie), wiatroszczelny składany parasol z 8 panelami w dopasowanym kolorystycznie etui. Z metalową ramą, żebrami z włókna szklanego i bambusową rączką. Pongee 190T RPET. Z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1812 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | metal |
| Wymiar produktu | ø985×290 mm |
| Waga produktu | 358.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 60 |
| Wymiary kartonu (cm) | 31×31×50 cm |
| Kod celny | 6601910000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kasaboo parasol RPET - pomarańcz | |
| 2026-09-07 | 2040 |
| Kasaboo parasol RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-06-19 | 1300 |
| 2026-09-07 | 5040 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
155564 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.