Foglio koc RPET
Cena katalogowa (netto): 106.21zł
Kasaboo parasol RPET
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Vantaa koc flanelowy RPET
AP861010-00
Cena katalogowa (netto): 69.32zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Koc flanelowy RPET, 260 gr/m². Owinięty wstążką i kartą do nadruku.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1231 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, burgund, ciemnoniebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 1200×1500 mm |
| Waga produktu | 495 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 62×38×62 cm |
| Kod celny | 6301401000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Vantaa koc flanelowy RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-05-11 | 800 |
| Vantaa koc flanelowy RPET - burgund | |
| 2026-05-11 | 740 |
| Vantaa koc flanelowy RPET - szary | |
| 2026-05-11 | 1480 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.