Warathon odblaskowa torba biodrowa / biodrówka
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
BagSort M personalizowany organizer / torba
Cena katalogowa (netto): 62.61zł
BagSort S personalizowany organizer / torba
AP716649-01
Cena katalogowa (netto): 49.19zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany, zapinany na zamek organizer bagażu z poliestru 600D RPET. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni i charakterystyczną metką RPET. Min. ilość: 25 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×200×85 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.