Ruloid długopis bezatramentowy z linijką
Cena katalogowa (netto): 5.70zł
Stropp brelok
Cena katalogowa (netto): 2.33zł
Willys multitool
AP808049-21
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Narzędzie wielofunkcyjne w kształcie karty kredytowej ze stali nierdzewnej z 20 funkcjami, w etui ze skóry PU.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
29746 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 91×61 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 29.5×11.5×16 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Willys multitool - srebrny | |
| 2026-05-06 | 29746 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.