Powrót do listy produktów
Krara etui na długopis
Cena katalogowa (netto): 2.46zł
Roppy RPET personalizowany piórnik
AP716576-01
Cena katalogowa (netto): 43.04zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany, okrągły piórnik na długopis z poliestru 600D RPET z zamkiem błyskawicznym. Z nadrukowaną grafiką sublimacyjną na całej powierzchni i metką RPET. Min. ilość: 50 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø80×200 mm |
| Waga produktu | 21 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.