Rabso uchwyt na telefon z ładowarką indukcyjną
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
RaluFour power bank
Cena katalogowa (netto): 43.04zł
Elyra brelok / uchwyt na telefon
AP722673-00
Cena katalogowa (netto): 3.00zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Uchwyt na telefon z ekologicznego plastiku ze słomy pszenicznej z czyścikiem do ekranu i metalowym kółkiem na klucze.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
8 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 20×48×13 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36.5×32×26.5 cm |
| Kod celny | 8308900090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196128 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.