Semeno Note notes z papieru nasiennego
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Elyra brelok / uchwyt na telefon
Cena katalogowa (netto): 3.00zł
Rabso uchwyt na telefon z ładowarką indukcyjną
AP800519-01
Cena katalogowa (netto): 65.96zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Uchwyt na telefon z tworzywa ABS z recyklingu z wbudowaną szybką ładowarką indukcyjną pokrytą bambusem (15 W). Zawiera kabel USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
563 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | ABS z recyklingu |
| Wymiar produktu | 83×83×21 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.6×22.6×22 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Rabso uchwyt na telefon z ładowarką indukcyjną - biały | |
| 2026-07-10 | 2000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.