Nopyrus długopis bezatramentowy
Cena katalogowa (netto): 1.45zł
Teppet długopis
Cena katalogowa (netto): 20.03zł
Elevoid długopis bezatramentowy
AP800497-77
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowy długopis 2w1 z jednej strony posiadający przekręcaną tradycyjną końcówkę a z drugiej bezatramentową. W czarnym pudełku upominkowym. Z niebieskim wkładem i końcówką ze stopu metalu, który utlenia papier.
od 17.58zł
netto
Cena katalogowa:
20.68zł
Dostępne od ręki: 3 051 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, szary |
|---|---|
| Materiał | metal |
| Wymiar produktu | 160×28×25 mm |
| Waga produktu | 43 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36.5×27×35 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.