Gumbo Torba termiczna na zestaw do grillowania
Cena katalogowa (netto): 95.03zł
Skaland ozdoba choinkowa
Cena katalogowa (netto): 3.06zł
Restry S bawełniana torba na prezent
AP722522-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na prezent z bawełny z recyklingu, zamykana na sznurek. Z charakterystyczną metką informującą o bawełnie z recyklingu. 100% bawełna z recyklingu, 120 g/m².
od 2.66zł
netto
Cena katalogowa:
3.45zł
Dostępne od ręki: 2 564 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, naturalny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 100×140 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×25×46 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Restry S bawełniana torba na prezent - naturalny | |
| 2026-07-24 | 4975 |
| 2026-09-28 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.