Blussi butelka ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 24.60zł
Restry S bawełniana torba na prezent
Cena katalogowa (netto): 3.45zł – 3.46złZakres cen: od 3.45zł do 3.46zł
Gumbo Torba termiczna na zestaw do grillowania
AP722546-77
Cena katalogowa (netto): 95.03zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba termoizolacyjna RPET z wyściółką PEVA, przegrodą zapinaną na zamek i regulowanym paskiem na ramię. Zawiera 3-częściowy zestaw do grillowania ze stali nierdzewnej (widelec, łopata i szczypce). Poliester 600D RPET z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
1000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×380×200 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×28×36 cm |
| Kod celny | 8215991000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gumbo Torba termiczna na zestaw do grillowania - szary | |
| 2026-05-06 | 1000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.