Boracay klapki plażowe
Cena katalogowa (netto): 8.94zł
Hartur Plecak RPET
Cena katalogowa (netto): 77.88zł
Padra bawełniana torba na dokumenty
AP722537-06
Cena katalogowa (netto): 27.82zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na dokumenty z bawełny z recyklingu z przegrodą zapinaną na zamek i charakterystyczną metką informującą o bawełnie z recyklingu. 100% bawełna z recyklingu, 275 g/m².
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 380×280×40 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×25×46 cm |
| Kod celny | 4202129190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.