Paralia torba plażowa lub na zakupy
Cena katalogowa (netto): 23.48zł
Restry L torba produktowa
Cena katalogowa (netto): 5.57zł – 5.59złZakres cen: od 5.57zł do 5.59zł
Restry M torba produktowa
AP722222-10
Cena katalogowa (netto): 4.01zł – 4.02złZakres cen: od 4.01zł do 4.02zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba wielokrotnego użytku z bawełny z recyklingu z zapięciem na sznurek. 100% bawełna z recyklingu, 120 g/m².
Ilość Cena netto |
49 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, naturalny, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 150×210 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×38×25 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Restry M torba produktowa - czarny | |
| 2026-08-17 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3612 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15958 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
574864 | 410000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
11953 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.