Neviax parasol przeciwsłoneczny do samochodu
Cena katalogowa (netto): 66.76zł
Pathom notes
Cena katalogowa (netto): 18.45zł
Docky personalizowana teczka na dokumenty
AP716476-10
Cena katalogowa (netto): 38.39zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana, plastikowa teczka na dokumenty PP z gumowym zamknięciem na pasek. Cena obejmuje nadruk w pełnym kolorze. Min. ilość: 50 szt.
Ilość Cena netto |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 220×310×10 mm |
| Waga produktu | 95 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4820300000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
20845 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
20919 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15958 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
574864 | 410000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.