Koppi plecak chłodzący, piknikowy z RPET.
Cena katalogowa (netto): 139.08zł
Bloom kosmetyczka
Cena katalogowa (netto): 6.71zł
Annert walizka RPET
AP722069-06A
Cena katalogowa (netto): 411.67zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa walizka na kółkach RPET z 4 podwójnymi kółkami, teleskopową rączką i zamkiem szyfrowym TSA. Z wewnętrzną podszewką RPET i elastycznymi paskami mocującymi. Z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
12 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 355×530×230 mm |
| Waga produktu | 2750 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×23.5×56.5 cm |
| Kod celny | 4202125000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.