Tercox kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 34.66zł
WoXmas ozdoba choinkowa, gwiazda
Cena katalogowa (netto): 2.33zł
Repte słuchawki power bank
AP721402-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy power bank USB z baterią 5000 mAh, wbudowaną ładowarką bezprzewodową (5 W) i prawdziwymi bezprzewodowymi słuchawkami stereo (TWS) z funkcją zestawu głośnomówiącego. Port wejściowy USB-C. W zestawie kabel USB do ładowania.
od 85.67zł
netto
Cena katalogowa:
111.26zł
Dostępne od ręki: 13 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 84×100×26 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 54.5×13×21 cm |
| Kod celny | 8518300090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.