Revery kubek
Cena katalogowa (netto): 19.01zł – 21.24złZakres cen: od 19.01zł do 21.24zł
Carrylight odblaskowa torba
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Bianco nóż
AP815001-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy nożyk.
od 1.16zł
netto
Cena katalogowa:
1.51zł
Dostępne od ręki: 11 061 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 20×133×11 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×39×29 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bianco nóż - niebieski | |
| 2026-09-15 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.