Spoon kubek
Cena katalogowa (netto): 12.58zł – 15.02złZakres cen: od 12.58zł do 15.02zł
Revery kubek
Cena katalogowa (netto): 19.01zł – 21.24złZakres cen: od 19.01zł do 21.24zł
Gallery 6 zestaw do rysowania
AP812600-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw 6 szt. kredek z temperówką.
od 1.55zł
netto
Cena katalogowa:
2.01zł
Dostępne od ręki: 20 557 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | drewno |
| Wymiar produktu | ø27×102 mm |
| Waga produktu | 26.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 600 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.5×28.5×44 cm |
| Kod celny | 9609109000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gallery 6 zestaw do rysowania - czerwony | |
| 2026-08-25 | 20000 |
| 2026-09-07 | 30000 |
| Gallery 6 zestaw do rysowania - niebieski | |
| 2026-06-16 | 30000 |
| 2026-09-07 | 50000 |
| Gallery 6 zestaw do rysowania - pomarańcz | |
| 2026-08-25 | 10000 |
| 2026-09-07 | 30000 |
| Gallery 6 zestaw do rysowania - zielony | |
| 2026-08-25 | 10000 |
| 2026-09-07 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.