Coach brelok/gwizdek
Cena katalogowa (netto): 2.55zł
Level taśma miernicza z brelokiem
Cena katalogowa (netto): 2.80zł
Pocket frisbee
AP844015-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Frisbee w nylonowym etui, możliwość znakowania frisbee oraz torebki. Rozmiar 240 mm.
od 1.25zł
netto
Cena katalogowa:
1.62zł
Dostępne od ręki: 9 485 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | nylon |
| Wymiar produktu | ø240 mm |
| Waga produktu | 17 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 57×28×32 cm |
| Kod celny | 9506999000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pocket frisbee - biały | |
| 2026-09-15 | 5000 |
| Pocket frisbee - pomarańcz | |
| 2026-09-15 | 10000 |
| Pocket frisbee - czerwony | |
| 2026-09-15 | 10000 |
| Pocket frisbee - niebieski | |
| 2026-09-15 | 10000 |
| Pocket frisbee - zielony | |
| 2026-09-15 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.