Denver przywieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 3.69zł
Zeffer dziecięcy T-shirt sportowy
Cena katalogowa (netto): 12.42zł
Skycap zestaw podróżny
AP791976-05
Cena katalogowa (netto): 10.95zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw podróżny z dmuchaną poduszką, opaską na oczy i zatyczkami do uszu. Dostarczany w dopasowanym kolorystycznie, aksamitnym opakowaniu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2691 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, popielaty |
|---|---|
| Materiał | mikrofibra |
| Wymiar produktu | 175×110 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×37×23 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Skycap zestaw podróżny - czerwony | |
| 2026-09-01 | 3000 |
| Skycap zestaw podróżny - czarny | |
| 2026-09-01 | 10000 |
| Skycap zestaw podróżny - popielaty | |
| 2026-09-01 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.